Novinky z prázdninové Bezručovky

14.08.2019

Co nového na Bezručce

Stejně jako v minulých letech se na Bezručce udály nové věci. Během prvního měsíce prázdnin došlo k vymalování chodeb na druhém stupni a sociálních zařízení po celé škole. Dále bylo na chodbách druhého stupně a ve dvou učebnách položeno nové lino, které se do interiéru školy výborně hodí. Kromě tohoto došlo i k výměně umyvadel ve specializované učebně výtvarné výchovy. Keramická a zaneřáděná umyvadla byla vyměněna za nové plastové výlevky, které budou dle mého soudu pro hodiny výtvarné výchovy efektivněji využitelné.

Během prázdnin byly vytvořeny nové webové stránky, které jsou plně funkční od 20.8.2019 na adrese: https://2-zakladni-skola-ricany-bezrucova-p-o.webnode.cz/

Poslední novinkou v naší škole je dotyková nástěnka Amos Vision, kde si budou moct jak žáci, tak zákonní zástupci vyhledat informace, které budou potřebovat. Kromě školních informací, jako je suplování, akce školy apod. zde můžeme nalézt i jízdní řád, uživatelé se dostanou i na webové stránky školy, kde naleznou informace, které potřebují.

Mgr. Bc. Jan Šindelář, ŘŠ