Jídelna v Sokolské ulici

Informace ke stravování - Sokolská

Přihlašování nových strávníků:

prosím o sledování stránek ZŠ a firmy www.ARTER.cz, kde budou během měsíce června uvedeny informace k přihlašování nových strávníků a zároveň vypsány termíny (předpokládá se na konci prázdnin) pro vyzvednutí čipu a přihlašovacích údajů ke stravovacímu účtu.

Po domluvě s paní vedoucí preferuje jídelna při placení obědů bezhotovostní platební styk. Pokud by někdo potřeboval zaplatit obědy v hotovosti, je platba možná jen v kanceláři ve škole  U Říčanského lesa a to denně od 7:00 do 8:00. 

Pokud půjdete do jídelny dítěti pro oběd, nebude Vám vydán do vaší přinesené nádoby, ale bude vydán v krabičce od společnosti a to pouze mezi 11:00 - 11:20. Je zakázáno rodičům vstupovat do školní jídelny.

OBĚDY SEBOU - JÍDELNA SOKOLSKÁ

Od 1.9.2023 bude možné v jídelně Sokolská opět vydávat obědy sebou pro nemocné děti v první den jejich nemoci. Výdej obědů sebou bude v čase 11.00 - 11.30 hodin. Obědy budou vydávány v jednorázových menu boxech, které poskytujeme zdarma. Z hygienických důvodů není dovoleno vydávat obědy do přinesených nádob.  

 

ZMĚNA V PŘIHLÁŠOVÁNÍ A ODHLÁŠOVÁNÍ OBĚDŮ OD 1.9.2023

Od 1.září 2023 bude možné přihlašovat a odhlašovat obědy do 13.00 hodin a to na následující den. 

Bližší informace naleznete zde.

VSTUP PRO OBJEDNÁNÍ OBĚDŮ